אודות - פרופיל

התמחות – חוגים שמוגשים באהבה ובמקצועיות
טבע קט היא חברת חוגים ותיקה ומובילה בישראל. בין "אוצרות הטבע" שלנו טמון ניסיון עשיר של למעלה מ20 שנה בפיתוח והנחיית חוגים, תכניות העשרה ופעילויות חברתיות וחינוכיות במגזר המוסדי והפרטי.  אנחנו פועלים עבור לקוחותינו בגני עיריות ומועצות, בגנים פרטיים, בקייטנות, במתנ"סים ובתי חוגים, בבתי אבות וארגונים לבעלי צרכים מיוחדים. כל פעילותנו נעשית בשאיפה  לספק חוגים איכותיים, להעבירם במקצועיות ובאהבה, לשמור על קביעות שמייצרת ביטחון ולהפתיע בחידושים שמשדרגים ומאתגרים.
אנו מייחסים חשיבות רבה לבחירה קפדנית של מדריכים בעלי השכלה אקדמית וניסיון בתחומי התיאטרון, החינוך והאמנות. לאורך כל הדרך אנו עושים את המיטב על מנת לעמוד ברף הדרישות והפיקוח של הלקוחות המוסדיים, לשאת במחויבותנו למיצוב המוניטין של הגנים הפרטיים, ולהיות נאמנים לכל לקוחותינו, ביקר ל'קטנטנים' שביניהם.

הפעילויות -  קשת של חוויות
תכניות טבע קט המגוונות והדידקטיות מתמקדות בארבעה תחומים עיקריים: טבע ובעלי חיים, דרמה, מסעות בעולם ושעת סיפור.  התכניות פועלות במתכונת שנתית, חלקן שבועיות, חלקן דו שבועיות וחלקן פעילויות מיוחדות לאירועים ספציפיים. אנו בונים כל תכנית ביסודיות ובקפדנות, עם מערכי שיעור בהתאמה לגילאים השונים ולצרכיהם ההתפתחותיים. סימן ההיכר הייחודי שלנו הוא השימוש במגוון אמצעי המחשה מרהיבים תוצרת בית, שמפתח הצוות הקריאטיבי של טבע קט. כל האביזרים תפורים במיוחד לפעילויות, בכל אחד יש נשמה ואין שני להם.
התכניות מתאפיינות בשילוב של חוויה והנאה עם הקניית ערכים וחיזוק הפן הרגשי. לצד הפעילויות הקבועות, אנו מקיימים גם פעילויות מיוחדות לקייטנות, ימי הולדת, ימי משפחה, חגים, מסיבות סוף שנה ועוד.

התפיסה והמטרה – להיות חלק מהצלחה
אנו מאמינים כי כל הצלחה שננחל בטבע קט היא פועל יוצא של הצלחת לקוחותינו, והצמיחה היא תמיד הדדית ומשותפת. לכך אנו שואפים, ולפיכך אנו מחויבים לתת את הטוב ביותר לגן, לגננת ולילדים. אנו רואים את עצמנו כחלק מצוות הגן וכתורמים ישירים למוניטין שלו ולמיצובו כגן איכותי ששמו הולך לפניו.
אנו מאמינים שהצלחה גדולה נמדדת ביכולת לגדול ולהתעצם יחד, שתבוא לידי ביטוי: בהרחבת שירותיה ואיכויותיה של טבע קט, בהעלאת המוניטין של הגנים, בפיתוח עולמם של בני הגיל הרך, ובהתפתחותם והעצמתם של המדריכים.

ערכים  – מה שבטבע (קט) שלנו
בכל יום פעילות אנחנו משננים את הערכים שמנחים אותנו ומהווים את האידיאל המקצועי עבורנו:
לספק מקצועיות – בתכנים, בהגשה, בצוות, בבקרה ובפיקוח. אנחנו לוקחים את העבודה במלוא תשומת הלב!
להעביר איכות – אנו עושים את המיטב, לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, ומכילים זאת על כל פרט, החל מבחירה מוקפדת של מדריכינו ועד לאביזר ההמחשה הקטן ביותר.
לעבוד בשקיפות – עיקרון השקיפות הוא ערך מנחה בעבודתנו, ולשמירתו אנו מקפידים על דיווח תמידי, עדכון והתעדכנות בכל הנדרש. כל זאת מבלי להיות לטורח על לקוחותינו.


להביא חדשנות – תכני הפעילויות מעבדים ומתחדשים תדיר בהתאם לצרכי השעה, תוך אינטראקציה מתמדת עם הגננות, וקבלת משובים מהן ומהמדריכים.
ליצור התאמה – בסיס הפעילויות קבוע, אך הכול ניתן לשינוי ולהתאמה על פי צרכי הלקוח, הן ברמת הפעילות והן בתכניה.

פעילויות טבע קט משלבות חוויה והנאה עם לימוד ודגש על הערכים בהם אנו דוגלים. אנו פועלים על פי ערכים אלה מדי יום, כחברה המאגדת חזון משותף, שאיפה למצוינות  ואהבה למקצוע. כל אלה מניעים אותנו לעבוד כצוות מגובש,
המחויב לתת ללקוחות את הטוב ביותר.
Powered by Artvision | Truppo Websites