לקוחות פרטיים -פעילות שוטפת

טבע קט – ערך מוסף גדול  

בטבע קט אנו מספקים את שירותינו למאגר לקוחות פרטיים גדול ונאמן, אותו אנו מלווים מזה שנים – גנים פרטיים, רשתות פרטיות, מסגרות חינוך מיוחד והוסטלים, בתי אבות, בתי חוגים ומועדונים.  
במהלך היכרותנו המעמיקה עם גננות בגנים פרטיים, ידוע לנו כמה מאמצים משקיעה כל גננת על מנת לבנות לגן שלה מוניטין טוב, ולספק לילדים את המיטב בכל תחום.
החוגים והפעילויות המיוחדות מהווים חלק חשוב במיצוב הגן כמקום ערכי ואיכותי,  שהילדים אוהבים לשהות בו, נהנים ממנו ושמחים להגיע אליו כל בוקר מחדש. וכאן נכנסת טבע קט לתמונה עם חוגי איכות שמעניקים לגן ערך מוסף, תורמים לשמו הטוב ומציבים אותו בראש הסקאלה. כשהורה מספר להורה אחר על פעילות "וואוו" שהעברנו בגן – זהו השיווק הטוב ביותר לגננת.

מחויבים הרבה מעבר לחוג
כל התקשרות שלנו עם לקוח פרטי, ועם גנים פרטיים בעיקר, היא בעלת אופי של שותפות מחייבת. איננו רואים עצמנו כמי שמעבירים רק חוג כזה או אחר ורצים ליעד הבא, אלא כחלק מצוות הגן. בהתאם לכך, אנו עושים הכול על מנת לסייע לגננת ולספק לילדי הגן את הטוב ביותר שנוכל להפיק מעצמנו.
מדיניות זו משתקפת הלכה למעשה גם ברמת הפעילויות עצמן וגם ברמת הקשר הרציף עם הצוות, הגננות והילדים.

במישור הפעילויות:
משדרגים לכם – חוגי טבע קט מספקים תוכן מרענן לגן. הם מועברים ברמה גבוהה, מושקעים, אטרקטיביים, חינוכיים ובעלי ערך מוסף.
מתאימים לכם – כל פעילות מותאמת לגילאים השונים בגן. גם כאשר מדובר באותו חוג כמו טבע או דרמה, מערכי השיעור משתנים בהתאם לגיל.
מחדשים לכם - פעילויות טבע קט מתחדשות ומתעדכנות תמיד. אנו מעבדים תכנים מחדש ומייצרים רעיונות מקוריים ויצירתיים, בהתאם לצרכים המשתנים בשטח ולמשובים המתקבלים מהמדריכים ומהגננות.
מפתיעים אתכם – ביכולתנו לספק פעילויות מיוחדות למסיבות יום הולדת, יום המשפחה, חגים ופעילויות קיץ.

במישור הקשר:
צוות טבע קט מתפקד כחלק מצוות הגן, עם התכוונות מלאה לקדם את הגן ולשמור על שביעות רצונם של הילדים וההורים.
אנו קשובים לתת מענה לכל שאלה ובעיה. הסינרגיה בין הגן לצוות טבע קט נשמרת על ידי קבלת משובים מהגננות, דיווחים ממנהלת ההדרכה המבקרת בגנים, וכן על ידי ליווי מקצועי ומתן הדרכה אישית למדריכים בכל נושא נדרש.
הקשר עם כל גן הוא קבוע והמענה תמידי.

 במקביל לפעילות השוטפת שלנו בגנים,אנו עורכים בטבע קט מגוון פעילויות מיוחדות בהתאמה לצרכי כל גן.

הפעילויות מיועדות לחגים, יום המשפחה, קבלת שבת, מסיבת סיום שנה, ימי הולדת או כל נושא ואירוע שהגננות מעוניינות בו.

באפשרותנו להשתלב בכל קונספט ולהביא את הערך המוסף של טבע קט.

בפעילויות המיוחדות אנו שמחים לשתף גם את ההורים,על מנת לספק להם טעימה מהחוויה שילדיהם עוברים במהלך השנה.גננות יקרות, נזרום עם כל רעיון שתביאו...
לפרטים נוספים ולהתקשרות פנו אלינו
בטלפון: 09-7463987 או בדוא"ל [email protected]

 
Powered by Artvision | Truppo Websites